ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ

Правила прийому та відрахування з ДНЗ

Інформація, щодо влаштування дитини до дитячого закладу

ЯКЩО ВИ ВИБРАЛИ НАШ САДОЧОК

Прийом дітей до дошкільного закладу здійснюється відповідно листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 25.05.2011 №1/9-389 "Про дотримання порядку прийому дитини до дошкільного навчального закладу"

Згідно ст.53 Конституції України кожен має право на освіту. Держава забезпечує доступність дошкільної освіти в державних і комунальних учбових закладах. Згідно з Рішенням Конституційного суду України від 04.03.2004 р. №5-pn/2004 доступність освіти, як конституційна гарантія реалізація права на освіту означає, що нікому не може бути відмовлено у праві на освіту і держава має створити можливості для реалізації цього права.

Відповідно до ст. 34 Закону України "Про освіту", прийом дітей в дошкільні навчальні заклади проводиться за бажанням батьків.

Згідно ст.36 Закону України "Про дошкільну освіту", батьки мають право вибирати дошкільний навчальний заклад.

У відповідності п.6 Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003р. №305, прийом дітей в дошкільний учбовий заклад здійснюється керівником протягом календарного року на підставі:

* заяви батьків або осіб, які їх замінюють,

*медичної картки про стан здоров"я дитини,

*довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення,

*свідоцтва про народження.

Підстави для відрахування дитини з ДНЗ

• на підставі медичного висновку про стан здоров`я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування в дошкільному закладі цього типу;

• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

• коли дитина не відвідує дошкільний заклад без поважних причин більше місяця;

• у разі несплати батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

За дитиною зберігається місце в д/з у разі хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків, а також у літній період (75 днів).